Dorpsraden en bewonersplatforms

Dorpsraden en bewonersplatforms

In alle deelgemeenten van Geraardsbergen is er een dorpsraad. Dit is een vergadering voor en door de dorpsbewoners waar de ontwikkeling van de deelgemeente in overleg met het lokaal beleid wordt uitgestippeld. Cruciaal hierbij is een vlotte en
structurele communicatielijn tussen bewoners en beleid.

 

 

1. Bewonersplatform De Weverij

Algemene contactmail: deweverijgeraardsbergen@gmail.com

 

2. Bewonersplatform Den Achterhoek

Voorzitter: Hendrik De Rijcker: hendrikderijcker@gmail.com 0477/334701

Secretaris: Linda Bois d’Enghien: boisdeng@telenet.be 0476/206176

Penningmeester: Christelle Manghelinckx 0477/344015

Algemene contactmail: vzwdenachterhoek@gmail.com

Adres: Buizemontstraat 197, tel 0492/174627

www.facebook.com/denachterhoek.vzw

 

3. Dorpsraad Goeferdinge

Voorzitter: Chris De Nooze: denooze@gmail.com

Ondervoorzitter: William De Wit: williamdw@skynet.be

Secretaris: Patrick De Couck: patrick.decouck@gmail.com

Penningmeester: Herman Van Laethem: herman.van.laethem@telenet.be (nieuw)

Algemene contactmail: dorpsraad.goeferdinge@gmail.com

Telefoonnummer: 0478 23 17 14 (Chris)

Adres: Schoolstraat 67, 9500 Goeferdinge

www.facebook/dorpsraad.goeferdinge

 

4. Dorpsraad Grimminge

Voorzitter:  Herman Capiau: herman.capiau@telenet.be

Secretaris: pauwels.etienne@telenet.be

Penningmeester: Herman Capiau

Algemene contactmail: dorpsraad.grimminge@telenet.be

www.dorpsraadgrimminge.be

 

5. Dorpsraad Idegem

Voorzitter (ad interim): Peter DeQuick

Sectretaris: Yves Pernet             

Penningmeester: Patrick Van Damme

Algemene contactmail: dorpsraad.idegem@gmail.com

Adres: Dorpsraad Idegem, Nuchten 59, 9506 Idegem     

 

6. Dorpsraad Moerbeke-Atembeke

Voorzitter: Filip Degroote:  luc.hp.deryck@telenet.be

Secretaris: Jonny Lampens: jonny.lampens@skynet.be

Penningmeester: Christian Declercq: christian.go.declercq@telenet.be

PR verantwoordelijke: Marc Dehenau: marc.dehenau@gmail.com

Webmaster: Jo De Decker: jo@becook.be

Algemene contactmail: moeratem@skynet.be

Telefoonnummer: 0472 48 67 36 (Jonny)

Adres: Edingseweg 335/1, 9500 Moerbeke

www.facebook.com/moeratem

www.moeratem.be

 

7. Dorpsraad Nederboelare

Voorzitter: Dirk Delvoye: dirk.delvoye@skynet.be

Ondervoorzitter: Dirk Boriau; molendreef@boriau.be

Secretaris: Rudi De Cremer: rudi.decremer@skynet.be

Penningmeester: Dirk Delvoye: dirk.delvoye@skynet.be

Algemene contactmail: dorpsraad@nederboelare.be

Adres: Reepstraat 57, 9500 Nederboelare

054 32 32 86 (Ann) – 0474 86 33 85 (Ann gsm) Beide nummers enkel na 19u bereikbaar

0475 55 36 08 (Rudi)

www.facebook.com/de.reep.nederboelare

 

8. Dorpsraad Nieuwenhove

Voorzitter: Rudi Walckiers: rudi.walckiers@skynet.be

Secretaris: Isabelle De Naeyer: bakkerijpriem@telenet.be

Penningmeester: Fons Jordens (nieuw)

Algemene contactmail: dorpsraadnieuwenhove@hotmail.com

 

9. Dorpsraad Onkerzele

Voorzitter: Hugo De Mulder: hugo.de.mulder1@telenet.be

Secretaris: Steven Van Kerckhove: stevenvankerckhove@hotmail.com

Penningmeester: Herman D’hondt: herman.dhondt@skynet.be

Algemene contactmail: info@dorpsraad-onkerzele.be

Telefoonnummer: 0475 36 48 92 (Hugo)

Algemene contactmail: dorpsraad-onkerzele@telenet.be

www.facebook.com/dorpsraadonkerzele

www.dorpsraad-onkerzele.be

 

10. Dorpsraad Ophasselt

Voorzitter:  Jurgen Callebaut

Ondervoorzitter:  Nancy Van den Eynde

Secretaris:  Eric Scheveneels

Penningmeester:  Ira Coessens

Algemene contactmail: dorpsraadophasselt@gmail.com

Algemeen telefoonnumer: 0471/92 13 84 

 

11. Dorpsraad Overboelare

Voorzitter: Michel De Zutter: micheldezutter313@msn.com

Secretaris: Patrik Coone: coonep@gmail.com

Penningmeester: Danny De Coninck

Algemene contactmail: overboelaredorpsraad@hotmail.com

Adres: Patrik Coone, Groteweg 432, 9500 Overboelare

 

12. Dorpsraad Schendelbeke

Voorzitter: Guido De Pelsemaeker:  guidodepelsemaeker@hotmail.com

Secretaris: Marc Mariën: markjmarien@gmail.com

Penningmeester: Cindy De Taeye: detaeye.cindy@telenet.be

Algemene contactmail: dorpsraadschendelbeke@outlook.be

www.facebook.com/dorpsraadschendelbeke

www.schendelbeke.be

 

13. Dorpsraad Smeerebbe-Vloerzegem

Voorzitter: Ronni Sergeant: ronni.sergeant@telenet.be

Secretaris: Stefanie Van de Perre: stefanie.vandeperre@gmail.com

Penningmeester: Jo Van Kerkhove: j.vankerkhove@telenet.be

Algemene contactmail: dorpsraadsv@gmail.com

Telefoonnummer: 0485 57 50 09 (Ronni)

 

14. Dorpsraad Viane

Voorzitter: Luk De Boeck: luk.deboeck@telenet.be

Secretaris:  Marjolein Van De Sompel: marjoleinvdsompel@hotmail.com

Penningmeester: Roger Vanden Broecke:  roger.vanden.broecke@telenet.be

Algemene contactmail: dorpsraad.viane@gmail.com

Adres: wordt nog bekendgemaakt

www.facebook.com/pages/Dorpsraad-Viane/845424528862872

 

15. Dorpsraad Waarbeke

Voorzitter: nog te bepalen

Secretaris: Bart Romanus: bart.romanus@vdk.be0471 790 510

Penningmeester: Walter Van Roey: walter.van.roey@skynet.be

Algemene contactmail:  dr.waarbeke@gmail.com

Adres: nog te bepalen 

 

16. Dorpsraad Zandbergen

Voorzitter:  Andy Vanbellinghen: andy.vanbellinghen@telenet.be

Secretaris: Henk Van Reckem: henk@comito.be

Penningmeester: Guy Garez

Algemene contactmail: dorpsraad.zandbergen@gmail.com

Adres: Dorpsraad Zandbergen vzw, Weverijstraat 20, 9500 Geraardsbergen

www.facebook.com/groups/696750440375291

 

17.  Dorpsraad Zarlardinge

Vz: Daniel Timmerman: danielde.timmermans@mow.vlaanderen.be 

Secretaris: nog toe te voegen

Penningmeester: nog toe te voegen

Algemene contactmail: danielde.timmermans@mow.vlaanderen.be

www.zarlardinge.be 

Contact

Dienst Samenleving

Weverijstraat 20
9500 Geraardsbergen

tel. 054 43 44 84

Contact

Openingsuren

Elke werkdag van 9 tot 12 uur


Contactpersonen

Sarah LequeuContact