Dorpsraden en bewonersplatforms

Dorpsraden en bewonersplatforms

In alle deelgemeenten van Geraardsbergen is er een dorpsraad. Dit is een vergadering voor en door de dorpsbewoners waar de ontwikkeling van de deelgemeente in overleg met het lokaal beleid wordt uitgestippeld. Cruciaal hierbij is een vlotte en
structurele communicatielijn tussen bewoners en beleid.

 

 

1.    Bewonersplatform De Weverij
 
Voorzitter: Jessy Wyffels : jessywyffels@gmail.com
Secretaris: Muriëlle Le Brun: murielle.1963@hotmail.com
Penningmeester: Vanessa Merckx: merckx_vanessa@hotmail.com
Algemene contactmail: deweverijgeraardsbergen@gmail.com
Adres: Weverijstraat 12, 9500 Geraardsbergen
Telefoon: 0497 94 17 34 (Muriëlle)
www.facebook.com/De-Weverij-Geraardsbergen
 
 
2.    Bewonersplatform Den Achterhoek
 
Voorzitter: Hendrik De Rijcker: hendrikderijcker@gmail.com 
Secretaris: Linda Bois d’Enghien: boisdeng@telenet.be 
Penningmeester: Christelle Manghelinckx
Algemene contactmail: vzwdenachterhoek@gmail.com
Adres: Buizemontstraat 197, tel 0492/174627
Telefoon: 0477 33 47 01 (Hendrik)
www.facebook.com/denachterhoek.vzw
 
3.    Dorpsraad Goeferdinge
 
Voorzitter: Chris De Nooze: denooze@gmail.com
Secretaris: Patrick De Couck: patrick.decouck@gmail.com
Penningmeester: Herman Van Laethem: herman.van.laethem@telenet.be (nieuw)
Algemene contactmail: dorpsraad.goeferdinge@gmail.com
Adres: Schoolstraat 67, 9500 Goeferdinge
Telefoon: 0478 23 17 14 (Chris)
www.facebook/dorpsraad.goeferdinge
 
4.    Dorpsraad Grimminge
 
Voorzitter:  Herman Capiau: herman.capiau@telenet.be
Secretaris: Etienne Pauwels: pauwels.etienne@telenet.be
Penningmeester: Herman Capiau: herman.capiau@telenet.be
Algemene contactmail: dorpsraad.grimminge@telenet.be
Adres: Beaupréstraat 5, 9500 Grimminge
Telefoon: 0495 92 22 13 (Herman)
www.dorpsraadgrimminge.be
 
5.    Dorpsraad Idegem
 
Voorzitter (ad interim): Peter DeQuick: peter.de.quick@telenet.be
Secretaris: Yves Pernet: yves@mopal.be             
Penningmeester: Patrick Van Damme: delegpuzzel@gmail.com
Algemene contactmail: dorpsraad.idegem@gmail.com
Adres: Nuchten 59, 9506 Idegem
Telefoon: 0478 30 08 68 (Patrick)
www.facebook.com/dorpsraadidegem
 
  
6.    Dorpsraad Moerbeke-Atembeke
 
Voorzitter:Luc De Ryck:  luc.hp.deryck@telenet.be
Secretaris: Jonny Lampens: jonny.lampens@skynet.be
Penningmeester: Ann De Temmerman
Algemene contactmail: moeratem@skynet.be
Adres: Edingseweg 335/1, 9500 Moerbeke
Telefoon: 0472 48 67 36 (Jonny)
www.facebook.com/moeratem
www.moeratem.be
 
 
7.    Dorpsraad Nederboelare
 
Voorzitter: Dirk Delvoye: dirk.delvoye@skynet.be
Secretaris: Rudi De Cremer: rudi.decremer@skynet.be
Penningmeester: Dirk Delvoye: dirk.delvoye@skynet.be
Algemene contactmail: dorpsraad@nederboelare.be
Adres: Reepstraat 57, 9500 Nederboelare
Telefoon: 0475 55 36 08 (Rudi)
www.facebook.com/de.reep.nederboelare
 
8.    Dorpsraad Nieuwenhove
 
Voorzitter: Rudi Walckiers: rudi.walckiers@skynet.be
Secretaris: Isabelle De Naeyer: bakkerijpriem@telenet.be
Penningmeester: Fons Jordens
Algemene contactmail: dorpsraadnieuwenhove@hotmail.com
Adres: Nieuwenhovestraat 11, 9506 Nieuwenhove
Telefoon: 0477 40 38 38 (Rudi)
 
 
9.    Dorpsraad Onkerzele
 
Voorzitter: Hugo De Mulder: hugo.de.mulder1@telenet.be
Secretaris: Steven Van Kerckhove: stevenvankerckhove@hotmail.com
Penningmeester: Herman D’hondt: herman.dhondt@skynet.be
Algemene contactmail: info@dorpsraad-onkerzele.be
Adres: Botermelkstraat 2 A bus 5
Telefoon: 0475 36 48 92 (Hugo)
www.facebook.com/dorpsraadonkerzele
www.dorpsraad-onkerzele.be
 
10.  Dorpsraad Ophasselt
 
Voorzitter:  Jurgen Callebaut: jurgen.callebaut@telenet.be
Secretaris:  Eric Scheveneels; eric.scheveneels@skynet.be
Penningmeester:  Ira Coessens: ira.coessens@skynet.be
Algemene contactmail: dorpsraadophasselt@gmail.com
Adres: Bildeken 44, 9500 Ophasselt
Telefoon: 0471 92 13 84 (Jurgen)
 
11.  Dorpsraad Overboelare
 
Voorzitter: Michel De Zutter: micheldezutter313@msn.com
Secretaris: Patrik Coone: coonep@gmail.com
Penningmeester: Danny De Coninck
Algemene contactmail: overboelaredorpsraad@hotmail.com
Adres: Groteweg 432, 9500 Overboelare
Telefoon: 0488 05 66 28 (Patrik)
www.facebook.com/overboelaredorpsraad
 
12.  Dorpsraad Schendelbeke
 
Voorzitter: Guido De Pelsemaeker:  guidodepelsemaeker@hotmail.com
Secretaris: Marc Mariën: markjmarien@gmail.com
Penningmeester: Cindy De Taeye: detaeye.cindy@telenet.be
Algemene contactmail: dorpsraadschendelbeke@outlook.be
Adres: Moenebroekstraat 88, 9506 Schendelbeke
Telefoon: 0472 43 95 89 (Guido)
www.facebook.com/dorpsraadschendelbeke
www.schendelbeke.be
 
13.  Dorpsraad Smeerebbe-Vloerzegem
 
Voorzitter: Ronni Sergeant: ronni.sergeant@telenet.be
Secretaris: Stefanie Van de Perre: stefanie.vandeperre@gmail.com
Penningmeester: Jo Van Kerkhove: j.vankerkhove@telenet.be
Algemene contactmail: dorpsraadsv@gmail.com
Adres: Grijsdauwe 3, 9506 Smeerebbe-Vloezegem
Telefoon: 0485 57 50 09 (Ronni)
 
14.  Dorpsraad Viane
 
Voorzitter: Luk De Boeck: luk.deboeck@telenet.be
Secretaris:  Marjolein Van De Sompel: marjoleinvdsompel@hotmail.com
Penningmeester: Roger Vanden Broecke:  roger.vanden.broecke@telenet.be
Algemene contactmail: dorpsraad.viane@gmail.com
Adres: Vianeplein 35, 9500 Viane
Telefoon: 0494 17 04 81 (Luk)
www.facebook.com/pages/Dorpsraad-Viane/845424528862872
 
15.  Dorpsraad Waarbeke
 
Voorzitter: Benny Charot: ben.charot@gmail.com
Secretaris: Bart Romanus: bart.romanus@vdk.be
Penningmeester: Walter Van Roey: walter.van.roey@skynet.be
Algemene contactmail:  dr.waarbeke@gmail.com
Adres: Wallestraat 24, 9506 Waarbeke
Telefoon: 0474 28 61 15 (Benny)
www.facebook.com/dorpsraadwaarbeke
 
 
16.  Dorpsraad Zandbergen
 
Voorzitter:  Andy Vanbellinghen: andy.vanbellinghen@telenet.be
Secretaris: Steven Van Coppenolle: stevenvc81@hotmail.com
Penningmeester: Guy Garez: guy_garez@yahoo.com
Algemene contactmail: dorpsraad.zandbergen@gmail.com
Adres: Bovenkassei 98 , 9506 Zandbergen
Telefoon: 0478 20 10 24 (Guy)
www.facebook.com/groups/696750440375291
 
17.  Dorpsraad Zarlardinge

 

Voorzitter: Daniel Timmerman: danielde.timmermans@mow.vlaanderen.be 

Secretaris: open positie

Penningmeester: open positie

Algemene contactmail: danielde.timmermans@mow.vlaanderen.be

Adres: Pastorijstraat 15 9500 Zarlardinge

Telefoon: 0495 84 84 52 (Daniel)

www.zarlardinge.be 

Contact

Dienst Samenleving

Weverijstraat 20
9500 Geraardsbergen

tel. 054 43 44 84

Contact

Openingsuren

Elke werkdag van 9 tot 12 uur


Contactpersonen

Sarah LequeuContact