Sportkalender

Hieronder vindt u een kalender met de thuiswedstrijden van de plaatselijke sportclubs. Wilt u de wedstrijden van uw club ook in deze kalender zien? Stuur deze naar sportdienst@geraardsbergen.be  

 

 

Zaterdag 14 september

Voetbal

Wilskracht Idegem – Bonanza B Bareelstraat 53 19.30 uur

Ophasselt B – Velzeke B Hasseltsestraat 15.00 uur

VK Polder – FC Bousah Adriaansstadion 15 uur

 

Basketbal

Juniors Wezen-vrienden A – Basket Sijsele Veldmuis 11.15 uur

Miniemen Wezen-vrienden – Okapi Aalstar B Veldmuis 11.15 uur

Juniors Wezen-vrienden B – Bobcat Wielsbeke Veldmuis 13.30 uur

Pupillen Wezen-vrienden – BBC Erembodegem Veldmuis 13.30 uur

Wezen-vrienden B – Gent-Oost Eagles C Veldmuis 18.00 uur

Wezen-vrienden A – Racing Brugge Veldmuis 20.30 uur

 

Zondag 15 september

Voetbal

Jong G’bergen - Zegelsem Voldersstraat 15 uur

Zandbergen – Sp Moerbeke Geraardsbergen Zikastraat 15 uur

 

MiniVoetbal

Real G’bergen U11 – Mvv Waregem 74 B Veldmuis 15 uur

Real G’bergen A U13 – Mvc Oudenaarde B Veldmuis 16 uur

Real G’bergen B U13 – SanSiro Boys Deftinge B Veldmuis 17uur

 

Maandag 16 september

Minivoetbal

De Smetjes – Bicycle Repairmen Veldmuis 19 uur

De Joboys – Bakkerij Marie Veldmuis 20 uur

D.N.A. – FC Nemesis Veldmuis 21 uur

KDC Projects – MDS Ramen&Deuren Veldmuis 22 uur

 

 

Woensdag 18 september

Minivoetbal

De Simpsons – The Ruby’s Veldmuis 21 uur

De Totti’s – Café Den Ezel Veldmuis 22 uur

 

 

Vrijdag 20 september

Minivoetbal

MVC Desplageos – De Grondeling Veldmuis 19 uur

The Flinstones – De Buitenbenen Veldmuis 20 uur

RB ’t Perron – Babweno Veldmuis 21 uur

’t Karrewiel - FC Lesten Veldmuis 22 uur

 

Minivoetbal

Arubaboys – Babweno De Veldmuis 19 uur

Real G’Bergen II – Nederename B De Veldmuis 20 uur

Real G’Bergen – AZ 77 Maldegem De Veldmuis 21 uur

De Joboys – The Ruby’s De Veldmuis 22 uur

 

 

 

Zaterdag 21 september

Basketbal

Benjamins Wezen-vrienden – Olympia Denderleeuw Veldmuiscentrum 11.15 uur

 

Voetbal

Nederboelare - Kleine Leeuw Adriaansstadion 16 uur

 

 

Zondag 22 september

Voetbal

Ksv Geraardsbergen - Ksv Sottegem Molendreef 15 uur

Sp Moerbeke Geraardsbergen – Bonanza Zikastraat 15 uur

Ophasselt - Sint Antelincks B Hasseltsestraat 15 uur

 

Minivoetbal

U11 Real G’bergen – Elsegem Veldmuiscentrum 15 uur

U13 Real G’bergen A – Elsegem Veldmuiscentrum 16 uur

U13 Real G’bergen B – Merelbeke Veldmuiscentrum 17 uur

 

 

Maandag 23 september

Minivoetbal

Bicycle Repairmen – De Totti’s Veldmuiscentrum 19 uur

Café den Ezel - De Joboys Veldmuiscentrum 20 uur

MDS Ramen & Deuren – De Smetjes Veldmuiscentrum 21 uur

Babweno - KDC Projects Veldmuiscentrum 22 uur

 

Tafeltennis

Schendelbeke A – Nova C Buurthuis Schendelbeke 20 uur 

 

Woensdag 25 september

Minivoetbal

FC De Lesten – The Flinstones Veldmuiscentrum 21 uur

Bakkerij Marie - MVC Azzurri Veldmuiscentrum 22 uur

 

 

Vrijdag 27 september

Minivoetbal

The Bulls - MVC Desplageos Veldmuiscentrum 19 uur

Arubaboys - RB ’t Perron Veldmuiscentrum 22 uur

 

Minivoetbal

Real G’bergen B – Waregem Veldmuiscentrum 20 uur

Real G’bergen A – Waregem Veldmuiscentrum 21 uur

 

 

Zaterdag 28 september

Voetbal

Wilskracht Idegem – Jong G’bergen Bareelstraat 19.30 uur

Ophasselt B – Kluisbergen B Hasseltsestraat 15.00 uur

VK Polder – Buizingen Adiaansstadion 15.00 uur

 

Basketbal

Microben Wezen-vrienden – Erpe Mere B Veldmuiscentrum 9 uur

Benjamins Wezen-vrienden – BBC Houtem B Veldmuiscentrum 11.15 uur

Juniors Wezen-vrienden B – Oudenaarde B Veldmuiscentrum 13.30 uur

Pupillen Wezen-vrienden – Erpe Mere B Veldmuiscentrum 13.30 uur

Wezen-vrienden B – Gavere Veldmuiscentrum 18 uur

Wezen-vrienden A – Falco Gent B Veldmuiscentrum 20.30 uur

 

Zondag 29 september

Voetbal

Ksv Geraardsbergen - St Denderleeuw Molendreef 15 uur

Zandbergen - Bonanza A Zandbergenplein 15 uur

 

Badminton

Geraardsbergen – Wit Wit Heren 4e prov Veldmuiscentrum 19 uur

Geraardsbergen – Denderleeuw Gemengd 3e prov Veldmuiscentrum 19 uur

 

Maandag 30 september

Minivoetbal

De Totti’s – MDS Ramen & Deuren Veldmuiscentrum 19 uur

De Joboys – MVC Azzurri Veldmuiscentrum 20 uur

De Smetjes – Babweno Veldmuiscentrum 21 uur

Café Den Ezel – Bicycle Repairmen Veldmuiscentrum 22 uur

 

Woensdag 2 oktober

Minivoetbal

KDC Projects – Arubaboys Veldmuiscentrum 21 uur

RB ’t PERRON – Bakkerij Marie Veldmuiscentrum 22 uur

 

 

Vrijdag 4 oktober

Minivoetbal

FC Nemesis – De Simpsons Veldmuiscentrum 19 uur

D.N.A. – The Bulls Veldmuiscentrum 20 uur

De Buitenbenen – Fc De Lesten Veldmuiscentrum 21 uur

The Ruby’s – ’t Karrelwiel Veldmuiscentrum 22 uur