Sportkalender

Hieronder vindt u een kalender met de thuiswedstrijden van de plaatselijke sportclubs. Wilt u de wedstrijden van uw club ook in deze kalender zien? Stuur deze naar sportdienst@geraardsbergen.be  

   

 

Maandag 25 maart

Minivoetbal

De Smetjes - Babweno De Veldmuis 19 uur

De Racingboys – MVC Azzurri De Veldmuis 20 uur

Biljart

Ons Huis – Kortrijkse 2 Visstraat 19.30 uur

 

Woensdag 27 maart

Minivoetbal

MDS Ramen en Deuren - KDC Projects De Veldmuis 21 uur

De Totti’s – Bicycle Repairmen De Veldmuis 22 uur

 

Donderdag 28 maart

D.N.A. – The Flinstones De Veldmuis 22 uur

 

Vrijdag 29 maart

Minivoetbal

MVC Desplageos – De Simpsons De Veldmuis 19 uur

The Bulls – FC De Lesten De Veldmuis 20 uur

De joboys – De Grondeling De Veldmuis 21 uur

De Buitenbenen – FC Nemesis De Veldmuis 22 uur

 

Zaterdag 30 maart

Voetbal

Wilskracht Idegem dames – Drongen Barreelstraat 20 uur

Wilskracht Idegem – OPhasselt Bareelstraat 53 19.30 uur

 

Basketbal

Wezen-vrienden B – Knesselare B De Kriebel 18.30 uur

Wezen-vrienden A – Spie Izegem De Kriebel 20.30 uur

 

Zondag 31 maart

Voetbal

Jong G’bergen - Everbeek Voldersstraat 15.00 uur

Sp. Moerbeke G’Bergen – Munkzwalm Zikastraat 15.00 uur

 

 

Maandag 1 april

Minivoetbal

Babweno - De Racingboys De Veldmuis 19 uur

MVC Azzurri – MDS Ramen en deuren De Veldmuis 20 uur

 

Dinsdag 2 april

Minivoetbal

FC De Lesten – FC Nemesis De Veldmuis 22 uur

 

Woensdag 3 april

Minivoetbal

Cafe den Ezel – Arubaboy De Veldmuis 21 uur

Bakkerij Marie – Bicycle Repairmen De Veldmuis 22 uur

Voetbal

Rap Ophasselt – Okegem Hasseltsestraat 18u30

 

Vrijdag 5 april

Minivoetbal

De Grondeling – The Bulls De Veldmuis 19 uur

Real G’Bergen B - Eine De Veldmuis 20 uur

Real G’Bergen – O.B. Gent De Veldmuis 21 uur

The Flinstones - De Buitenbenen De Veldmuis 22 uur

 

Zaterdag 6 april

Voetbal

Rap Ophasselt – Jong G’bergen Hasseltsestraat 18u30

Ksv Geraardsbergen – Machelen Molendreef 18uur

S.K. Zandbergen – Gijzegem Zandbergenplein 18uur

Dames Wik Idegem – Bosdam Beveren Bareelstraat  20uur

Basketbal

Dames Wezen Vrienden – BBC Lokeren De Kriebel 16u30

 

Maandag 8 april

Minivoetbal

De Racingboys – KDC Projects De Veldmuis 19 uur

MDS Ramen en deuren – De Smetjes De Veldmuis 20 uur

 

Woensdag 10 april

Minivoetbal

Bicycle Repairmen – Cafe Den Ezel De Veldmuis 22 uur

 

Donderdag 11 april

Arubaboys – De Totti’s De Veldmuis 22 uur

 

Vrijdag 12 april

Minivoetbal

Real G’Bergen B - Zwalm De Veldmuis 20 uur

FC Nemesis – MVC Desplageos De Veldmuis 21 uur

De Simpsons – The Ruby’s De Veldmuis 22 uur

 

Vrijdag 13 april

Basketbal

Wezen Vrienden B – Expo Denderleeuw De Kriebel 18u30

Wezen Vrienden A – BC Opwijk De Kriebel 20u30

 

Zondag 14 april

Voetbal

Sp. Moerbeke G’Bergen – Munkzwalm Zikastraat 15 uur

Jong G’bergen - Bonanza Lierde B Voldersstraat 15 uur

Wik Idegem – Zegelsem Bareelstraat 15 uur

 

 

 

Maandag 15 april

Minivoetbal

Cafe Den Ezel – De Totti’s De Veldmuis 19 uur

KDC Projects – De Smetjes De Veldmuis 20 uur

Biljart

KBC Ons Huis – Gouden sleutel Gent 2 Visstraat 19u30

 

Woensdag 17 april

Minivoetbal

FC De Lesten – D.N.A. De Veldmuis 21 uur

MDS Ramen en Deuren – Babweno De Veldmuis 22 uur

 

Vrijdag 19 april

Minivoetbal

Real G’Bergen B – San Siro C De Veldmuis 20 uur

Real G’Bergen – San Siro B De Veldmuis 21 uur

 

 

Woensdag 24 april

Minivoetbal

MVC Azzurri – KDC Projects De Veldmuis 21 uur

De racingboys – De Smetjes De Veldmuis 22 uur

 

Vrijdag 26 april

Minivoetbal

The Bulls – De Joboys De Veldmuis 19 uur

D.N.A. – De Grondeling De Veldmuis 20 uur

De Buitenbenen – FC De Lesten De Veldmuis 21 uur

MVC Desplageos – The Flinstones De Veldmuis 22 uur

 

Zondag 28 april

Kaatsen

Grimminge - Isières Grimmingeplein 15.00 uur

 

Maandag 29 april

Minivoetbal

Babweno – MVC Azzurri De Veldmuis 19 uur

De Smetjes – MDS Ramen en deuren De Veldmuis 20 uur

 

 

Vrijdag 3 mei

Minivoetbal

De Joboys – MVC Desplageos De Veldmuis 20 uur

The Ruby’s – FC Nemesis De Veldmuis 21 uur