Afspraak maken

Een afspraak maken

Voor de onderstaande diensten kan er via het digitale afsprakensysteem een afspraak worden gemaakt.

Op zoek naar een andere dienst die hieronder niet wordt vermeld? Neem dan een kijkje op onze overzichtspagina contactgegevens.

Afspraak annuleren/wijzigen

Is je afspraak correct geboekt, dan ontvang je een bevestigingsmail. Bewaar deze mail zodat je je afspraak later nog kan annuleren of wijzigen via de link onderaan in de bevestigingsmail.

Open momenten

Je kan opnieuw zonder afspraak langskomen bij de dienst Bevolking van het lokaal bestuur op maandag- en donderdagochtend (van 8.30 tot 12.30 uur).

De andere diensten, inclusief de loketdiensten “Vreemdelingenzaken” en “Burgerlijke stand”, blijven wel enkel op afspraak werken.

Opgelet: vanaf 1 januari 2024 werkt ook de dienst Bevolking enkel op afspraak, dit elke werkdag van 8.30 tot 12 uur en van 13 tot 16.30 uur, op donderdag tot 19.30 uur.

Thuisloket

Misschien hoef je niet naar het administratief centrum te komen en kan je je documenten aanvragen en downloaden via het thuisloket.