Woonmaatschappij Dender-Zuid zoekt gronden, gebouwen en woningen

Gepubliceerd op woensdag 10 juni 2026 9.40 u.
Ben je eigenaar van een woning, gebouw of grond? Woonmaatschappij Dender-Zuid onderzoekt mogelijkheden om samen met eigenaars bijkomende sociale woningen te realiseren in Geraardsbergen. Zowel verkoop, projectontwikkeling als verhuur behoren tot de mogelijkheden.

Samen werken aan meer betaalbaar wonen in Geraardsbergen

Iedereen heeft recht op een betaalbare en kwaliteitsvolle woning. Om tegemoet te komen aan de groeiende woonnoden in Geraardsbergen, zijn de komende jaren extra sociale woningen nodig. Daarom zoekt Woonmaatschappij Dender-Zuid actief naar gronden, gebouwen en woningen die kunnen bijdragen aan een groter aanbod aan sociale huurwoningen in onze stad.

Gronden en gebouwen voor woonontwikkeling

Ben je eigenaar van een bouwgrond, een ontwikkelingsproject of een gebouw met potentieel voor woonontwikkeling? Dan kan Woonmaatschappij Dender-Zuid bekijken of jouw eigendom in aanmerking komt voor een samenwerking.

Verhuren zonder zorgen

Ook eigenaars van een woning die liever niet zelf instaan voor het beheer en de verhuur, kunnen terecht bij de woonmaatschappij. Via het systeem "Verhuur Gerust" huur je de woning aan de woonmaatschappij, die vervolgens instaat voor de verdere verhuur en begeleiding.

Meer informatie vind je op de affiches in bijlage of via Woonmaatschappij Dender-Zuid, www.woonmaatschappijdenderzuid.be.