Gebruik parochiale zaal

Naast het gebruik van het Jeugdcentrum De Spiraal, het Cultuurcentrum De Abdij en de buurthuizen, kan je ook terecht in verschillende parochiale centra voor de organisatie van
een activiteit.

Hierna een overzicht van deze centra en hun contactpersonen. Je kan de ligging ook raadplegen op deze kaart.
 

  • Parochiale zaal Groen Kruiske, Denderstraat 13-15, Geraardsbergen, 054 42 25 50

Johan Scheirlinckx, 0473 92 25 32 scheirlinckx.johan@belgacom.net 

  • Parochiale zaal Sint-Bavo, Schoolstraat 66, Goeferdinge 

www.zaalgoeferdinge.webs.com 

Greta Latte, 054 41 61 13 (ma, di, do, vrij van 17 tot 18.30 uur), greta.maria@live.be 

  • Parochiale zaal Grimminge, Grimmingeplein 

Paul Callens, 0477 48 98 00 paul-callens@scarlet.be

  • Parochiale zaal Die Crone, Idegemplein 21, Idegem 

0484 30 16 54, info@diecrone.be 

  • Parochiale zaal De Reep, Felicien Cauwelstraat 11, Nederboelare 

Guido Haegeman, 0497 41 38 99 guido.haegeman@telenet.be

  • Parochiehuis Onkerzele, Onkerzelestraat 152 

www.parochiehuisonkerzele.be, 0478 49 66 71, reservaties@parochiehuisonkerzele.be 

  • Parochiale zaal De Garve, Hasseltsestraat 13, Ophasselt 

Ignace Scheirlinck, 0498 58 01 17, ignace.scheirlinck@belgacom.net 

  • Parochiale zaal Sint-Aldegonde, Groteweg 235A, Overboelare 

www.parcentov.be pcoverboelare@outlook.com 

Sarah Van den Stock, 0496 36 13 89 

  • Parochiale Werken Sint Bavo Buizemont, Hoge Buizemont 165, Overboelare 

Dagmar Gerain, 054 41 62 87, dagmar.gerain@telenet.be 

  • Ontmoetingscentrum Viane, Beverstraat 2, Viane 

Guy Deroeck, 0477 17 63 76 guy.deroeck1@telenet.be

  • Parochiale zaal Lobo, Waarbekeplein 19 

Eric en Marie-Ange Baptist-Allard, 0471 50 15 73, sintamandus@gmail.com 

  • Parochiale zaal Windekind, Peperstraat 9, Zandbergen 

Facebook: Zaal Windekind Zandbergenwindekind.zandbergen@gmail.com 

André Capiau – 0476 39 04 27 – andre.capiau@skynet.be