Gebruik parochiale zaal

Naast het gebruik van het Jeugdcentrum De Spiraal, het Cultuurcentrum De Abdij en de buurthuizen, kan u ook terecht in verschillende parochiale centra voor de organisatie van
een activiteit.

Hierna een overzicht van deze centra en hun contactpersonen. Je kan de ligging ook raadplegen op deze kaart.

Parochiale zaal ‘Groen Kruiske’
Denderstraat 13-15, Geraardsbergen, 054 42 25 50
Johan Scheirlinckx, 0473 92 25 32
scheirlinckx.johan@belgacom.net

Parochiale zaal ‘St.-Bavo’
Schoolstraat 66, Goeferdinge
Greta Latte, 054 41 61 13
greta.maria@live.be
www.zaalgoeferdinge.webs.com

Parochiale zaal
Grimmingeplein, Grimminge
Paul Callens, 0477 48 98 00
paul-callens@scarlet.be

Parochiale zaal ‘Die Crone’
Idegemplein 21, Idegem
Emiel De Medts, 0484 30 16 54, info@diecrone.be,
www.diecrone.be

Parochiale zaal ‘De Reep’
Felicien Cauwelstraat 9, Nederboelare
Guido Haegeman, 0497 41 38 99,
guido.haegeman@telenet.be

Parochiale zaal
Onkerzelestraat 152, Onkerzele,
www.parochiehuisonkerzele.be
Info en reservaties: 0478 49 66 71

Parochiale zaal ‘De Garve’
Hasseltsestraat 13, Ophasselt
Ignace Scheirlinck, 0498 58 01 17,
ignace.scheirlinck@belgacom.net

Parochiale zaal ‘St.-Aldegonde’
Groteweg 235A, Overboelare, 054 41 88 73
Sarah Van den Stock, 0496 36 13 89, pcoverboelare@outlook.com

Vzw Parochiale Werken ‘Sint Bavo Buizemont’
Hoge Buizemont 165, Overboelare
Dagmar Gerain, 054 41 62 87, dagmar.gerain@telenet.be

Ontmoetingscentrum Viane
Beverstraat 2, Viane
Guy Deroeck, 0477 17 63 76, guy.deroeck1@telenet.be

Parochiale zaal ‘Lobo’
Waarbekeplein 19, Waarbeke
Marie-Ange en Eric Baptist, 0471 84 31 63 - 0471 50 15 73

Parochiale zaal ‘Windekind’
Peperstraat 9, Zandbergen
Roland Van der Bracht, 054 33 93 84 - 0494 98 69 59
rolandvdb2806@hotmail.com