U zocht op
Activiteiten
-
Geraardsbergen: sportkamp wielrennen (met overnachting) Hallo, ik ben Vlieg en ik wijs de weg naar leuke activiteiten voor kinderen. Meer info op www.vliegjemee.be!
Ben je zelf ook zo gek op wielrennen of wil je er heel graag kennis mee maken, dan is dit wielerkamp een niet te missen kans! De eerste dag delen we de groep op volgens fietsniveau en gaan we meteen de weg op. Je kan bij inschrijving doorgeven wat je ervaring is in deze prachtige sport. Nieuwelingen en beginners leren de basisknepen zoals rijtechnieken, fietsbehendigheid en gebrui...Sportievak vzwProvinciaal Domein De Gavers, De Kleine Dooszondag 6 julizo06jul -
Geraardsbergen: sportkamp wielrennen (met overnachting) Hallo, ik ben Vlieg en ik wijs de weg naar leuke activiteiten voor kinderen. Meer info op www.vliegjemee.be!
Ben je zelf ook zo gek op wielrennen of wil je er heel graag kennis mee maken, dan is dit wielerkamp een niet te missen kans! De eerste dag delen we de groep op volgens fietsniveau en gaan we meteen de weg op. Je kan bij inschrijving doorgeven wat je ervaring is in deze prachtige sport. Nieuwelingen en beginners leren de basisknepen zoals rijtechnieken, fietsbehendigheid en gebrui...Sportievak vzwProvinciaal Domein De Gavers, De Kleine Dooszondag 24 augustuszo24aug